Blitzkrieg trwa! Nowa misja do dodatku 'Horyzont w Ogniu'

Firma Cenega Poland udostępniła właśnie nową, dodatkową misję do gry "Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu". Polską wersję scenariusza, noszącego tytuł Karthago 1943 można już pobrać z naszego serwera FTP.

Dodatek do bestsellerowej gry strategicznej, zatytułowany "Horyzont w Ogniu" pozwala graczom wziąć udział w najbardziej dramatycznych bitwach drugiej wojny światowej. W osiemnastu misjach związanych z postacią generała Rommla gracz uczestniczy w walkach w Ardenach, pod Trypolisem, Tobrukiem, El Alamein, na Sycylii i oczywiście w Normandii. W dodatku znalazło się też osiem dodatkowych misji z udziałem nowego wroga - Japonii.

Dodatek wprowadza 50 nowych jednostek i formacji, obejmujących m.in. legendarny, japoński myśliwiec Zero, bombowce typu Blenheim. "Blitzkrieg: Horyzont w Ogniu" to również poprawiona sztuczna inteligencja wroga - będzie on aktywnie szukał słabych w obronie graczy, oczyszczał pola minowe, czy rozsądnie dowodził flotami powietrznymi.

Na naszym serwerze FTP znajdziecie teraz także, nowy darmowy scenariusz do polskiej wersji gry. Mapa nosi tytuł Karthago 1943 i można ją znaleźć tutaj.

Plik do pobrania:

Karthago 1943

Więcej informacji o grze


Zobacz również