Blizzard: World of Warcraft za darmo!

Możesz już za darmo pograć w World of Warcraft tak długo, jak tylko masz ochotę... ale tylko do 20 poziomu doświadczenia.


Blizzard ogłosił nową promocję na darmową rozgrywkę w jedną z najpopularniejszych gier MMO w historii. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji pograć w World of Warcraft, teraz jest na to świetny czas.

World of Warcraft: graj za darmo bez limitu czasu

Jak dotąd, nowi przybysze mogli zwiedzać świat WoW jedynie przez krótki, określony w regulaminie czas. Takie demo z reguły nie pozwoliło nawet dobrze zapoznać się ze sposobem rozgrywki. Teraz, wraz z możliwością gry za darmo bez limitu czasu, każdy może dokładnie poznać świat Warcrafta. Jedynym ograniczeniem jest 20 poziom doświadczenia.

Jeśli, tak jak my, na dobre wciągniesz się w World of Warcraft, będziesz mógł zapłacić za pełną wersję gry i nabyć pierwszy dodatek The Burning Crusade w promocyjnej cenie 20 dolarów (około 55 zł).

Warcraft uzależnia

Uwaga! World of Warcraft jest grą silnie uzależniającą. Istnieją nawet grupy wsparcia dla żon, których mężowie wpadli w sidła tego nałogu. W Chinach wprowadzono ograniczenia czasu gry, żeby zmniejszyć ryzyko uzależnień. (Więcej w encyklopedii: World of Warcraft)

Aby dłużej cieszyć się bezpłatną grą w WoW, możesz dołączyć do gildii graczy wykonujących questy bez zabijania wrogów. Na pewno znacznie utrudni to szybkie zdobywanie leveli ;)

Wypróbuj za darmo: World of Warcraft