Blizzard chwali się bestiariuszem do Wrath of the Lich King

Producent World of Warcraft postanowił podzielić się z graczami kolejną informacją o nadchodzącym dodatku Wrath of the Lich King. Tym razem jest to bestiariusz.

Blizzard mistrzowsko opanował promowanie swoich produktów. W szczególności dotyczy to tych pozycji, które są dopiero w produkcji. Po okresie względnej ciszy wokół Wrath of the Lich King, firma znów postanowiła działać i ujawniła kolejny skrawek informacji dotyczących planowanego dodatku.

Nerubian Vizier

Nerubian Vizier

Na oficjalnej stronie World of Warcraft można wyczytać, iż uruchomiona została strona z bestiariuszem Wrath of the Lich King. Niestety, jak na razie umieszczono na niej informacje o zaledwie dwóch nowych przeciwnikach.

Pierwszym z nich będzie Nerubian Vizier. Te nietypowe stworzenia są pół-pająkami i pół-humanoidami. Słynne z wysokiej inteligencji zazwyczaj pełniły rolę doradców lub czarowników. Po Wojnie Pająka, Wezyrowie urośli w siłę i wykorzystując swoje umiejętności założyli własne podziemne królestwo.

Plague Eruptor

Plague Eruptor

Drugą opisaną rasą jest Plauge Eruptor. W przeciwieństwie do Nerubian Viziers, ta nacja nie słynie z inteligencji. Plauge Eruptors są ostatnim eksperymentem Króla Lisza i zostały stworzone tylko w celu niszczenia wszystkiego na swojej drodze. Cechuje je niezwykła brutalność, siła i szybkość. Ponadto stworzenia te rozsiewają przez skórę zarazę, co jeszcze bardziej potęguje ich destruktywną moc.

Prócz dwóch wymienionych ras, bestiariusz będzie zawierał także informacje o ośmiu innych. Na razie jednak odnośniki do nich są puste. Mamy jednak nadzieję, że Blizzard nie każe nam długo czekać i już wkrótce ujawni kolejną porcję stworzeń, jakie będzie można napotkać w Wrath of the Lich King.


Zobacz również