Blizzard oferuje program rekrutacyjny dla fanów WoWa

Premiera dodatku Wrath of the Lich King zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu Blizzard postanowił po raz kolejny zachęcić graczy by zainteresowali się słynnym MMORPGiem. Właśnie ruszył specjalny program rekrutacyjny, który ma zwiększyć popularność gry.

Wszyscy aktywni użytkownicy World of Warcraft otrzymali właśnie nową możliwość zdobycia wyjątkowych bonusów w świecie gry. Dzięki opcji "rekrutuj przyjaciela" mogą zaprosić do zabawy swoich znajomych i wręczyć im 10-dniowy klucz do wersji trial. Możliwość ta była dostępna wcześniej, teraz jednak jest ona dodatkowo nagradzana.

Wrota do Piekła ;)

Wrota do Piekła ;)

Od teraz, każda osoba, której z sukcesem uda się zaprosić przyjaciela do zabawy w World of Warcraft, otrzyma natychmiastową gratyfikację pierwszego poziomu (poniżej określona jako Dodatkowe punkty doświadczenia). Kolejne nagrody będą odblokowywane jeśli zaproszony gracz wykupi abonament. Bonusy, które udostępnił Blizzard, to:

- Dodatkowe punkty doświadczenia

Przez 90 dni przyjaciele i nowo zaproszeni użytkownicy mogą raz na godzinę wzajemnie przywoływać do siebie swoich bohaterów. Co więcej, grając razem otrzymują aż trzykrotnie więcej doświadczenia niż bawiąc się oddzielnie. Co więcej, każde dwa poziomy postaci zdobyte przez początkującego gracza oznaczają teraz jeden dodatkowy poziom dla bardziej doświadcoznego przyjaciela (warunek jest taki, że nagrodzona osoba może awansować jedynie bohaterów o niższym poziomie niż heros gościa - służy to zapewnie temu, aby nie można było zbyt łatwo awansować postaci 60+).

- 30 dni zabawy za darmo!

Bonus 30 dni za darmo jest dostępny dla każdej osoby, której zaproszony przyjaciel wykupi miesiąc abonamentu.

- Unikatowy wierzchowiec Zhervra

Wyjątkowy wierzchowiec Zhervra to nagroda dla każdego, kto namówi przyjaciela do wykupienia dwóch miesięcy abonamentu.