Blizzard: planujemy kolejny dodatek do World of Warcraft

Paul Sams potwierdził oficjalnie to co wielu podejrzewało już od dawna. Blizzard, twórca słynnego MMORPGa, pracuje już nad kolejnym dodatkiem do World of Warcraft. Gra jest jednak na bardzo wczesnym etapie produkcji.

W wywiadzie udzielonym serwisowi PCRetail Paul Sams, przedstawiciel firmy Blizzard, przyznał że jego firma już teraz myśli o następnym dodatku do gry World of Warcraft. W tej sprawie podjęto już wiele ważnych decyzji, jednak droga do ukończenia gry jest jeszcze daleka.

"Na razie nie mamy się specjalnie czym dzielić. Faktem jest, że ludzie odpowiedzialni za produkcję World of Warcraft posiadają bardzo dalekosiężne plany. W głowie mamy ogólny schemat i bardzo ciekawe pomysły. Ustalenie szczegółów to kwestia przyszłości."

Sams pochwalił również całą ekipę Blizzarda za pracowitość oraz kreatywność przy tworzeniu dzieła.

"Przy projekcie pracuje bardzo wielu utalentowanych programistów. Musimy jedynie zdecydować jakie zmiany wprowadzać będziemy w uaktualnieniach, a jakie wdrożymy dopiero w kolejnym dodatku. Wszystko to po to, by fabuła World of Warcraft była jeszcze bardziej wciągająca."

Blizzard: planujemy kolejny dodatek do World of Warcraft

Na koniec wywiadu Sams przyznał, że gracze mogą być pewni ukazania się kolejnych dodatków do World of Warcraft.

"Liczba graczy WoWa jest naprawdę imponująca. Zrobimy wszystko by ich wspierać."

Przypomnijmy, że niedawno ukazał się drugi dodatek do gry World of Warcraft. Wrath of the Lich King wprowadza do WoW nowy kontynent - Northrend. Wraz z nim pojawiają się nowe podziemia, wrogowie, przedmioty, zadania i wiele innych atrakcji. Fabuła ogniskuje się na walce z Królem Liszem. Inne zmiany? Maksymalny poziom postaci podniesiony do 80. Nowe umiejętności, czary i talenty, nowa klasa dla weteranów - Rycerz Śmierci (Death Knight), wprowadzenie broni oblężniczych oraz zniszczalnych budynków (w nowych lokacjach PvP), dodatkowe możliwości personalizacji własnych postaci - fryzury, animacje tańca i inne oraz szybsze awansowanie postaci.

Zobacz także:

Nocna premiera WoW: Wrath of the Lich King w siedzibie CDP

Wrath of the Lich King bije pierwsze rekordy

Pierwsza ofiara Wrath of the Lich King