Blizzard: prace nad Diablo III idą "pełną parą"

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów główny projektant Diablo III, Jay Wilson, stwierdził że prace na trzecią częścią kultowego dzieła są na dobrej drodze. Obecnie zespół programistów udoskonala fabułę gry.

Jay Wilson stwierdził, że prace nad najnowszą grą z serii Diablo idą zgodnie z planem.

"Obecnie nasi graficy tworzą już elementy drugiego aktu. Reszta ekipy udoskonala jeszcze zadania z pierwszego. Ponadto bardzo ciężko pracujemy również nad kilkoma systemami o których do tej pory publicznie nie wspominaliśmy."

Oczywiście Jay Wilson, jak na dobrego pracownika firmy Blizzard przystało, nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących owych nowych systemów. Jego zdaniem, nie można na razie również mówić o dacie premiery dzieła.

"Naszym zdaniem nad każdą grą trzeba pracować bardzo długo. Innymi słowy jeśli czegoś nie przemyślimy dokładnie, nie przebudujemy tego pięć razy to znaczy, że nie jest to godne pokazania graczom."

Takie podejście cieszy. Tym bardziej, że Blizzard znany jest raczej z niezwykłej dbałości o jakość swoich produktów i, o ile nie możemy być pewni nawet roku premiery Diablo III, to o jakość dzieła raczej nie powinniśmy się martwić.

Zobacz także:

Zapowiedź Diablo III Legenda branży powraca!

W Diablo 3 będą nowi bohaterowie

Blizzard: Nie będzie zmiany wyglądu Diablo III

Niezadowoleni fani Diablo wnoszą protest


Zobacz również