Blizzard pracuje nad kolejnym MMO

Ciekawych wieści od Blizzarda ciąg dalszy. Gracze nie zdążyli jeszcze ochłonąć po zapowiedzi Diablo III, a firma już wspomina o kolejnym tytule. Tym razem chodzi o grę z gatunku MMO.

W sieci wciąż wrze z powodu widowiskowej zapowiedzi Diablo III, jednak najwyraźniej dla jednego z szefów Blizzarda to wciąż za mało. Rob Pardo postanowił jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół firmy i zdradził kolejny sekret. Dzięki temu wiadomo, że Zamieć pracuje obecnie nad jeszcze jednym tytułem.

Oczywiście zgodnie z polityką Blizzarda żadne szczegóły nie mogły ujrzeć światła dziennego. Wiadomo jedynie, że gracze powinni przygotować swoje konta bankowe na regularny odpływ gotówki bowiem będzie to kolejna gra z gatunku MMO.

Rob Pardo zdradził się z tą informacją w wywiadzie dla niemieckiego onlinewelten.com. Dodał także, że nie może nawet wstępnie podać daty premiery owianego tajemnicą tytułu. Pardo uciął pytanie słowami "wydajemy gry kiedy są gotowe".

Znając podejście firmy gracze World of Warcraft mogą spokojnie przygotowywać się na długie miesiące grania we Wrath of the Lich King zanim pojawi się choćby zapowiedź nowego tytułu. Kto wie, może będzie to WoW 2?

Przeczytaj pełną zapowiedź Diablo III