Blizzard: znienawidzicie nas jeszcze bardziej

Kontrowersji wokół Diablo III ciąg dalszy. Po zamieszaniu związanym z oprawą graficzną, teraz przyszedł czas na decyzje dotyczące nowych postaci. Jeden twórców dzieła, Jay Wilson, stwierdził nawet że fani mogą jeszcze bardziej znienawidzić jego firmę.

Serwis Videogamer przeprowadził ostatnio wywiad z jednym z głównych producentów gry Diablo III, Jayem Wilsonem. Pracownik Blizzarda stwierdził, że fani mogą jeszcze bardziej znienawidzić jego firmę. Wszystko za sprawą nowych pomysłów dotyczących trzeciej części słynnego hack & slasha.

"Wszyscy fani barbarzyńców nas kochają, a wszyscy fani nekromantów nienawidzą. Rozumiem to i nie zamierzam się sprzeczać. Sam bym siebie znienawidził. Co więcej, przypuszczam że gdy zaprezentujemy publicznie nowe klasy pojawią się kolejne słowa krytyki. Póki co, nie zamierzamy w trzeciej części gry zostawić starych postaci. Być może wprowadzimy je w dodatku. Wersja podstawowa ma się w ogromnym stopniu odróżniać od swoich poprzedniczek."

Wygląda więc na to, że fani Diablo zostają wystawieni na bardzo ciężką próbę. Czy i tym razem Blizzard nie zawiedzie graczy i wypuści dzieło , które zasługiwać będzie na najwyższe laury? Odpowiedź na to pytanie pozostaje na razie otwarte...

Zobacz również:

Zapowiedź Diablo III Legenda branży powraca!

Blizzard: prace nad Diablo III idą "pełną parą"

Blizzard: Nie będzie zmiany wyglądu Diablo III


Zobacz również