Blizzard znów banuje

Po pogromie wśród graczy używających nielegalnych programów do farmowania w World of WarCraft, Blizzard postanowił zająć się oszustami, którzy od dłuższego czasu nie dawali spokoju uczciwym użytkownikom WarCraft III: The Frozen Throne.

Blizzard znów banuje
Od pewnego czasu na battlenecie WIII:The Frozen Throne szaleją oszuści używający tzw. "screenhacka" czy też "pausehacka". Sprawa jest na tyle poważna, że została poruszona na większości forów traktujących o tytule.

Graczowi przeciwko któremu użyto hacka, momentalnie blokował się ekran oraz przycisk [alt]. Trwało to do końca danej rozgrywki. Osoby, które wspomagały się owym "dopalaczem" w bardzo szybkim tempie zdobywały kolejne punkty wygranych i poziomy dla swojego konta.

Blizzard nie pozostał obojętny na protesty ze strony graczy i rozpoczął masowe usuwanie kont, których użytkownicy łamali regulamin.

O pomoc zwrócono się także do graczy - każdy kto chce przysłużyć się słusznej sprawie powinien wejść tutaj i wysłać nagraną powtórkę z meczu. W tytule należy umieścić sformułowanie "Hack Attachment". Miejmy nadzieję, że podjęte działania niedługo zaowocują i będzie można grać w spokoju...