Blizzcon Online odwołany. Co z informacjami o Diablo 4?

Niestety, kolejna edycja Blizzcon została anulowana. Włodarze wierzą, że wydarzenie w przyszłości powróci jeszcze silniejsze.

Diablo 4 (fot. Blizzard Entertainment)

Blizzard był zmuszony do odwołania tegorocznej edycji Blizzcon. Mimo to, deweloper zapowiadał, że na początku lutego 2022 roku odbędzie się wydarzenie online. Niestety ono także zostało anulowane.

Blizzard poinformował o tym na swojej oficjalnej stronie. W wiadomości skierowanej do wszystkich fanów możemy przeczytać, że nie była to najłatwiejsza decyzja. Deweloper podkreśla, że w obliczu ostatnich wydarzeń jest to jedyna właściwa droga.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - premiera, beta, wymagania, gameplay. Piekło wkrótce się otworzy

Postanowiliśmy zrobić krok w tył i wstrzymać się z planowaniem zapowiedzianej wcześniej imprezy BlizzConline, zaplanowanej na początek przyszłego roku. To była trudna decyzja dla nas wszystkich, ale jest to decyzja słuszna

Nie musimy się jednak martwić o brak informacji na temat kluczowych projektów Blizzarda, czyli Diablo 4 i Overwatch 2. Firma będzie się dzielić ze swoją społecznością nowościami na temat postępów w tworzeniu nowych gier.

Zobacz także: Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: