BloodRayne 2 - krwawa jatka chwilowo wstrzymana!

Firma CD Projekt poinformowała, że w związku ze zmianami licencyjnymi dotyczącymi gry BloodRayne 2 na zachodzie, jej światowa premiera została odłożona na bliżej nieokreślony termin. Negocjacje w tej sprawie trwają.

BloodRayne 2

BloodRayne 2

W związku z zaistniałą sytuacją polski wydawca gry musiał zawiesić proces lokalizacji "BloodRayne 2" i wstrzymać zapowiadaną na czerwiec br. premierę gry. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

BloodRayne jest wampirzycą spłodzoną w związku człowieka z wampirem. Mimo ludzkiego pochodzenia, uzbrojona w nadnaturalne moce seksowna wampirzyca, musi jednak radzić sobie z towarzyszącym jej niepohamowanym pragnieniem krwi i wrażliwością na słońce.

Blood Rayne 2

Blood Rayne 2

Przypomnę, że druga odsłona gry przeniesie nas do współczesności, gdzie BloodRayne staje do walki z Cult of Kagan - pozostałościami nazistowskiego kultu, którego wyznawcy planują dla ludzkości globalną, krwawą łaźnię. Wykorzystując starożytny artefakt, który uodparnia wampiry na słońce, członkowie grupy planują bowiem, dać wampirom pełną swobodę poruszania się również w ciągu dnia.

Jak gra się będzie prezentować możecie sprawdzić grając w dostępne na naszym serwerze FTP demo "Blood Rayne 2". Nie zapomnijcie również pobrać zwiastunów filmowych gry.

Pliki do pobrania:

BloodRayne 2 Demo

BloodRayne 2 Final Trailer (E3)

BloodRayne 2 Movie


Zobacz również