"Bloodbath Arena" DLC dla Dead Island jeszcze w tym miesiącu

Deep Silver ogłosiło wczoraj, że jeszcze w tym miesiącu wszyscy miłośnicy wakacji z dreszczykiem emocji w postaci wygłodniałych nieumarłych, będą mogli sprawdzić się w nowym DLC. Przetrwanie na rajskiej wyspie to za mało? Pragniecie większej jatki? Jeżeli tak, to się nie zawiedziecie.

"Bloodbath Arena" będzie zawierało cztery mapy, które będą mogły być rozegrane zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Rozgrywka będzie zbliżona do znanego z Gears of War trybu "Hordy", gdzie przeciwnicy co raz to większymi falami będą atakować nas z wszystkich stron, próbując posilić się świeżymi mózgami. Nie będzie to jednak tylko sztuczne zapełnienie czasu, które nie przyniesie żadnych korzyści. Całe zebrane doświadczenie i ekwipunek będą przeniesione później do samej kampanii, więc poza faktycznym urozmaiceniem od głównego wątku, będziemy mogli nieco wzmocnić naszą postać i przygotować na dalsze próby stawiane nam na Banoi. Dodatkowo dodatek wprowadzi tabelę wyników, rejestrującą nasze statystyki, by wskazać, kto jest najlepszym zombie wczasowiczem.

Zawartość ta będzie darmowa dla właścicieli edycji przedpremierowej Dead Island. Wszyscy inni będą mogli nasycić się dodatkiem po uiszczeniu opłaty w wysokości 800 Microsoft Points dla Xbox 360 oraz $9,99 dla użytkowników Playstation 3. Czas poprawić gwoździe w kiju baseballowym i naostrzyć maczetę, gdyż 22 listopada "Bloodbath Arena" wyciśnie z nas wszystkie poty.

Warto przypomnieć, o pierwszych informacjach dotyczących kontynuacji gry - Dead World.