Bloodline PL gotowy!

SoftPlanet - nowopowstała firma wydawnicza związana z wrocławskim Techlandem - poinformowała o zakończeniu lokalizacji mrocznej strzelaniny FPP - "Bloodline: Uśpione zło". Gra powędrowała już do tłoczni, a do sklepów trafi 19 sierpnia.

Bloodline

Bloodline

"Bloodline: Uśpione zło" - znana wcześniej, jako "Bloodline: Stracone Dusze" - doczekała się nie tylko zmiany podtytułu, ale także wydawcy. Gra, widniejąca wcześniej w planie wydawniczym Techlandu, trafiła bowiem pod skrzydła nowej, polskiej firmy wydawniczej - SoftPlanet.

Bohaterem gry jest prawnik Jim Card, który podejmuje się obrony profesora Browna - głównego podejrzanego w sprawie o dokonanie masowego mordu w szpitalu psychiatrycznym. Policja nie ma w zasadzie żadnych dowodów obciążających profesora. Wszystko jednak wskazuje, że Brown był odpowiedzialny za tę bestialską zbrodnię - bowiem tylko on spośród licznej grupy pacjentów i personelu szpitala uszedł z masakry z życiem.

Bloodline

Bloodline

Po raz pierwszy Jim Card spotyka profesora na miejscu zbrodni. Znajdujący się w stanie silnego szoku Brown, wydaje się nie rozumieć, co się wokół niego dzieje - tępo wpatrzony przed siebie, wygląda raczej na ofiarę niż sprawcę. Zaintrygowany młody prawnik postanawia wyjaśnić zagadkę mordu - nie zdaje sobie jednak sprawy, że wkrótce pewne zdarzenia i informacje odmienią jego życie na zawsze...

Bloodline: Uśpione zło trafi do sklepów już 19 sierpnia 2005 roku w atrakcyjnej cenie 49,90zł. Zapraszamy na www.softplanet.com.pl!


Zobacz również