"Blow" - szczegóły wydania

"Blow", sensacyjna opowieść z Johnnym Deppem i Penelope Cruz, zostanie wydany na DVD w Polsce w marcu. Film będzie nagrany w systemie dźwięku Dolby Digital 5.1, w formacie obrazu 2,35:1. Na płycie znajdzie się też sporo dodatków.

"Blow" pojawi się w sprzedaży detalicznej w marcu, dokładnej daty nie poznaliśmy. Wiadomo natomiast, że film zostanie udźwiękowiony w Dolby Digital 5.1, w formacie obrazu 2,35:1. Przewidziano napisy w językach: polskim, węgierskim, rosyjskim, litewskim, estońskim, czeskim, chorwackim, słoweńskim, serbskim i angielskim. W dodatkach mają się znaleźć: Rozmowa z bohaterem filmu - Georgem Jungiem, filmy dokumentalne "Lost Paradise" i "Addiction - Body and Soul", filmografie aktorów i twórców, postacie autentyczne a bohaterowie filmu, nie wykorzystane sceny (10 scen - prawie 30 min) z opcjonalnym komentarzem Teda Demmea i Georga Junga, teledysk: Nikka Costa - "Push and Pull" i zwiastuny.

"Blow" to historia George'a Junga, chłopaka z małego miasteczka, który został najbardziej cenionym współpracownikiem karteli w Stanach Zjednoczonych. Był pierwszym poważnym importerem kokainy w Ameryce, który wykorzystał swoją przedsiębiorczość, pomysłowość i inteligencję, by wystawić swych znajomych i "wielkich" Hollywoodu na pokusy nowych doznań. Stał się prawą ręką Pablo Escobara - kluczowej postaci w imporcie kokainy do Stanów Zjednoczonych w latach 70. i 80.

"Blow" jest opowieścią o karierze i upadku George'a Junga - o tym, jak jeden człowiek umiał wykorzystać swą pomysłowość, ambicję, odwagę, a potem stracić wszystko przez własną chciwość. Film ukazuje także inną twarz blichtru i szaleństwa lat 70. - przekraczanie granicy, walki podziemnych gangów, bezwzględne negocjacje, brutalne egzekucje, pranie brudnych pieniędzy i otwartą wojnę z systemem sądownictwa.


Zobacz również