Blu-ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com

18 maja sklep internetowy Amazon.com rozpocznie sprzedaż filmu pt. "Jestem Legendą" wydanego na płycie Blu-ray. Co ciekawe, zajmuje on już pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się tytułów (od kilku dni jest bowiem dostępny w systemie przedsprzedaży).

Niedawno zastał wyłoniony zwycięzca w wojnie formatów HD, czyli Blu-ray. Jego marsz ku dominacji na rynku filmów wydaje się potwierdzać lista najlepiej sprzedających się tytułów sklepu internetowego Amazon.com. Na pierwszym miejscu znalazła się bowiem wydana w tym formacie produkcja z Willem Smithem - "Jestem Legendą" (na razie dostępna jest w systemie przedsprzedaży w cenie niespełna 19 USD).

Blu-ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com

"Jestem Legendą" - wersja Blu-ray

Jej wersja DVD wypadła poza pierwszą dziesiątkę, natomiast wśród pozostałej dziewiątki znalazły się kolejne dwie "niebieskie" pozycje - "To nie jest kraj dla starych ludzi" oraz "Zaczarowana". Warto też dodać, że na 22 miejscu znalazła się wersja HD DVD "Jestem Legendą", która została wyceniona również na niespełna 19 USD (w systemie przedsprzedaży, do rąk klientów trafi 8 kwietnia).

Blu-ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com

"Jestem Legendą" - wersja HD DVD

Wspomniane pozycje były aktualne w momencie publikowania tego tekstu. Należy pamiętać, że lista odświeżana jest co godzinę.