Bluescreen - Odcinek 1 - Premiera Diablo

PC World to nie tylko testy i nowości ze świata IT, ale również humor. Aby Wam udowodnić, że w naszej codziennej pracy jest go bardzo dużo, prezentujemy najnowszy program rozrywkowy o wdzięcznej nazwie Bluescreen - z tym, że my nie zawieszamy systemu. Jeśli zatem lubicie humor technologiczny to koniecznie obejrzyjcie premierowy odcinek.

"And now something completely different."

Każdy dzień to w branży IT to ogromna ilość informacji. Jedne z nich są poważne, a inne nie. W Bluescreen na pewno nie znajdziecie tych pierwszych. Zobaczycie za to absurdalne newsy w bloku informacyjnym B.E.Ł.K.O.T., w którym prezentujemy wydarzenia z trochę innej strony.

Oczywiście to nie wszystko, ale absolutnym tematem odcinka jest premiera gry Diablo 3 - wyczekiwanej kontynuacji hitu sprzed lat. Dowiecie się z niej rzeczy, jakich nie byliście w stanie obejrzeć nigdzie indziej. Dodatkowo specjalny gość, który zwierzy nam się ze swoich sekretów związanych z Panem Ciemności.

Jeśli interesujecie się branżą IT, ale macie dość traktowania jej zbyt poważnie i uwielbiacie absurdalny humor, to Bluescreen jest dla Was pozycją obowiązkową. Mamy nadzieję, że podczas jego oglądania będziecie się bawić choć w połowie tak dobrze, jak my w czasie produkcji.

Zapraszamy na odcinek oraz do komentowania, dzielenia się z innymi i dobrej zabawy!

PS: A na koniec... KONKURS!!!