Bluescreen - Odcinek 2 - Agresja na EURO 2012 a gry wideo

Wakacje rozpoczęte! Pogoda raz nas rozpieszcza, a raz nie ale w studiu ciężko pracowaliśmy nad nowym, drugim odcinkiem Bluescreena. Oddajemy go zatem do Waszej dyspozycji i czekamy na pochlebne recenzje, gdyż oczywiście innych się nie spodziewamy.

EURO się zakończyło, emocje z nim związane opadły, więc przyszła pora na Bluescreen! W tym odcinku postanowiliśmy nieco nawiązać do tematyki z odcinka premierowego, a mianowicie do gier komputerowych. Ale żeby być bardziej precyzyjnym skupiliśmy się na przemocy w grach. Odnieśliśmy bowiem wrażenie, że bardzo wiele zła, które dzieje się na naszym świecie spowodowane jest tym, iż ludzie za dużo grają. Gry wyzwalają w nich same negatywne emocje, przez co na ulicach często spotykamy się z falą przemocy, nietolerancji i agresji zwłaszcza wśród ludzi młodych.

Zobaczycie tu stałe elementy programu takie jak B.E.Ł.K.O.T. czy rozmowa z gościem - tym razem porozmawia z nami Prezes jednej z najważniejszych instytucji w tym kraju. Ponadto wywiady, autografy i wizyty w zakładach pracy. Jak zwykle również masa gorących informacji, przydatnych porad i zapierającej dech w piersiach akcji.

Bluescreen 2 powstał tym razem nie w jednej, nie w dwóch ale w trzech częściach, na które teraz serdecznie zapraszamy!

W odcinku także to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli KONKURS!!! - z nagrodami