Błyskawiczne pobieranie 1.3

Jeden z najlepszych programów do wspomagania pobierania plików z Internetu – FlashGet – dostępny jest już w wersji 1.3.

Jeden z najlepszych programów do wspomagania pobierania plików z Internetu – FlashGet – dostępny jest już w wersji 1.3. Aplikacja obsługuje wznowienie pobierania, może pobierać jeden plik w kilku częściach jednocześnie i oferuje jeszcze wiele innych przydatnych funkcji, jak np. możliwość integracji z programem antywirusowym. Dużą zaletą FlashGeta jest dostępność polskiej wersji językowej (przetłumaczony został interfejs programu i pliki pomocy).

W nowej wersji autorzy programu wprowadzili szereg poprawek, usuwających drobne błędy wykryte w jego poprzednich edycjach. Ponadto wprowadzono kilka nowych rozwiązań, ułatwiających pracę z programem oraz zwiększających jej komfort.

FlashGet potrafi teraz m.in. pobierać z serwerów FTP także podkatalogi, znajdujące się w wybranym folderze. Możliwe jest także ustawienie osobnego serwera proxy dla każdego połączenia. Dodatkowo po zakończeniu pobierania pliku jest on automatycznie usuwany z listy.

FlashGet jest programem typu adware (wyswietlającym bannery reklamowe). Jego rejestracja kosztuje 15 USD.

Użytkownicy Opery, aby zintegrować FlashGeta ze swoją przeglądarką muszą dodatkowo pobrać specjalny plug-in: (http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/1040.html ).

Więcej informacji i program do pobrania:

http://www.amazesoft.com


Zobacz również