Bobo Snake - gra na piątek

Dzisiejsza gra dnia jest remakiem popularnego Snake. Oryginalna wersja węża została wydana w latach siedemdziesiątych XX wieku i zyskała wielką popularność. Dla wielu osób gra kojarzy się głównie z telefonem komórkowym.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Ultimate Sonic

Mega Mario

Sheepdog

Zobacz wszystkie gry dnia!

Bobo Snake jest bardzo sympatyczną grą zręcznościową. Sterujemy małą kolorowa piłeczką, która poprzez zjadanie kolejnych kulek zaczyna przekształcać się w coraz dłuższego węża. Musimy uważać by nie zderzyć się z własnym ogonem, ściany nie są dla nas niebezpieczne. Dużym utrudnieniem są za to pojawiające się na planszach przeszkody w postaci pieńków.

W Bobo Snake sterujemy poprzez ruchy myszką, wąż podąża za kursorem. Należy prowadzić go z wyczuciem, ponieważ zbyt gwałtowne ruchy mogą spowodować okręcanie się w miejscu i w efekcie rozbicie się o własny ogon. Po zjedzeniu odpowiedniej ilości piłeczek przechodzimy do kolejnego levelu, gdzie zabaw zaczyna się od nowa. Twórcy dali nam możliwość regulowania głośności dźwięków oraz muzyki. Dostępny jest również tryb pełnoekranowy.

Zapraszamy do pobrania Bobo Snake