Bohemia Interactive zaprezentuje Arma III oraz dwa nowe tytuły

Czeski producent gier komputerowych, Bohemia Interactive, będzie obecny na tegorocznych targach E3. Co ciekawe, przedstawiciele spółki zaprezentują graczom trzy nowe tytuły tworzone z myślą o platformie PC.

Carrier Command: Gaea Mission - gra z 1988 roku powraca ! Czy ma szansę na sukces?

Carrier Command: Gaea Mission - gra z 1988 roku powraca ! Czy ma szansę na sukces?

Zobacz także:

Kilka dni temu w Sieci pojawiła się informacja o rozpoczęciu prac nad trzecią odsłoną sandboksowego shootera, Arma. Teraz wiemy już, że czeski producent gier, Bohemia Interactive, zamierza zaprezentować ten tytuł na tegorocznych targach E3.

To jednak nie koniec dobrych informacji dla graczy. Twórcy Arma III pokażą nam również dwie inne produkcje: Carrier Command: Gaea Mission oraz Take On Helicopters.

Pierwsza z nich to strategia, wzorowana na tytule jaki ukazał się po raz pierwszy w roku 1988. Akcja Carrier Command: Gaea Mission toczyć się będzie na 33 wyspach położonych w sześciu strefach klimatycznych. Zadaniem gracza jest wykorzystanie jednostek bojowych (powietrznych, naziemnych oraz morskich) w celu podbicia wszystkich terytoriów i pokonania wroga.

Z kolei Take On Helicopters ma być symulatorem, w którym przejmujemy kontrolę na helikopterem. Twórcy już teraz zapowiadają, że w grze tej ogromny nacisk zostanie położony na realizm oraz treści (poziomy oraz misje fabularne) tworzone przez samych użytkowników.

Póki co, nie są jeszcze znane dokładne daty premier wymienionych powyżej produkcji. Wiadomo tylko, że zarówno Arma III jak i Carrier Command: Gaea Mission oraz Take On Helicopters, ukażą się tylko na platformę PC.