Boinx Software szuka nazwy dla programu

Aplikacja do tworzenia pokazów slajdów, dostępna w ofercie Boinx Software, do tej pory nie doczekała się odpowiedniej nazwy. Dlatego też producent na swojej stronie internetowej przyjmuje do 17 lipca propozycje użytkowników. A nagrody za najlepszą nazwę wydają się atrakcyjne.

Untitled App - profesjonalne pokazy zdjęć

Untitled App - profesjonalne pokazy zdjęć

Autor najlepszej nazwy dla aplikacji dostępnej do tej pory jako "Untitled App" otrzyma kamerę internetową Apple iSight, licencję na wszystkie produkty firmy Boinx Software oraz honorowe miejsce w informacji o programie. Producent nie podaje jeszcze ostatecznej daty wprowadzenia na rynek Untitled App. Na razie jest ona dostępna za darmo jako 'Public Preview'. Każdy użytkownik zainteresowany przetestowaniem funkcjonalności musi dokonać rejestracji na witrynie, po czym otrzyma kod aktywacyjny, ważny do 30 września 2004 roku. Do czasu wprowadzenia finalnej wersji pełna licencja kosztować ma 69 USD - po tym czasie cena produktu wzrośnie o 10 USD.

Untitled App, określana jako aplikacja do tworzenia profesjonalnych pokazów zdjęć, współpracuje z iTunes i iPhoto. Pozwala na modyfikację zdjęć (obracanie, skalowanie, dodawania efektu zoomowania) oraz dodawanie do prezentacji plików muzycznych i dostosowywanie jej głośności. Trzeba przyznać, iż program jest dość wymagający - pracuje z komputerami G4 800 MHz z zainstalowanym systemem Mac OS X 10.3 i 64 MB pamięci VRAM.

Więcej informacji: http://www.untitled-app.com


Zobacz również