Bolid Kubicy na World Cyber Games

Już w najbliższą sobotę (9 września), w Warszawie, odbędą się dwa bardzo ważne dla Polaków turnieje. Wielki krajowy finał World Cyber Games - eliminacji do globalnej olimpiady gier komputerowych, a także kolejny wyścig Formuły 1 z udziałem rewelacyjnego Roberta Kubicy.

Bolid Kubicy na World Cyber Games
Niecałe trzy dni dzielą nas od wielkiego polskiego finału World Cyber Games. Aż 52 zawodników będzie walczyć o wyjazd do Monzy, gdzie w dniach 18 - 22 października zagrają na światowym finale największego na świecie turnieju gier elektronicznych.

Tego samego dnia wschodząca gwiazda Formuły 1 - Robert Kubica - wystartuje w swoim kolejnym wyścigu na torze... Monza.

Z tej okazji, dzięki pomocy firmy Intel, będącej partnerem teamu F1 BMW-Sauber, organizatorzy przygotowali nie lada atrakcję - sprowadzili do Galerii Mokotów bolid Roberta Kubicy. Można go oglądać w dniach 3 - 9 września.

"Mamy nadzieję, w najbliższym czasie w Monzie będzie głośno o Polakach. Najpierw 9 września dzięki Robertowi Kubicy, a później, podczas światowego finału WCG, dzięki naszym e-graczom", mówi Radosław Walczyk z firmy Intel, która sprowadziła Bolid na finał WCG do Warszawy.