Bond, James Bond...

Niezwykle rzadko, zdarza się sytuacja aby hucznie zapowiadana premiera na rynku gier PC, ukazywała się nieco wcześniej niż to było w planach wydawcy. Niniejszym chciałbym więc powiadomić czytelników, że sztuka ta udała się firmie LEM i to z nie byle jakim tytułem bo z samym Jamesem Bondem.

Któż nie chciałby wcielić się w samego boga agentów specjalnych, ze słynnej brytyjskiej MI 6 i doświadczyć "na własnej skórze" nieprawdopodobnych przygód i romansów agenta z licencją na zabijanie. Gra JAMES BOND 007: NIGHTFIRE pozwoli graczom przeistoczyć się na dwadzieścia karkołomnych misji w Pierca Brosmana, który znakomicie przyjął się na całym świecie w roli nieustraszonego agenta. Nikogo nie zdziwi zapewne fakt, że 007 podczas dostępnych w grze misji będzie walczył ze swoimi adwersarzami nie tylko na lądzie wodzie i ziemi ale również w kosmosie!

Gra JAMES BOND 007: NIGHTFIRE, której światowym wydawcą jest firma Electronic Arts, będzie już od dziś dostępna w naszych sklepach w wersji na wszystkie popularne platformy - komputery PC(129 zł) i konsole PlayStation 2(209 zł), Microsoft Xbox (229 zł)oraz Nintendo GameCube(229 zł).


Zobacz również