Bond w pakiecie

Koncern MGM zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej edycji DVD filmów o przygodach dzielnego agenta, Jamesa Bonda. The Bond Collection Volume 1 trafi na rynek pod koniec roku, na krótką przed premierą najnowszego "Bonda".

Oficjalnym terminem premiery jest 22 października. W pierwszym pakiecie (cała seria została podzielona na kilka części) znajdą się filmy: Dr. No, Goldfinger, Man with the Golden Gun, Spy Who Loved Me, Licence To Kill, GoldenEye oraz Tomorrow Never Dies. Całość kosztować ma ok. 125 USD, możliwe będzie również kupowanie pojedynczych tytułów – po 19,95 USD.

Dziwne jest jedynie to, że nowy zestaw nie różni się w zbytnio od poprzednich "Bondów" wydanych na DVD przez MGM – na dyskach nie pojawią się prawdopodobnie żadne nowe dodatki. Wyjaśnieniem może być informacja, że wprowadzenie na rynek nowej kolekcji ściśle powiązana jest z planowaną na grudzień premierą najnowszego filmu o przygodach dzielnego agenta – "Die Another Day". Po raz kolejny w Jamesa Bonda wcieli się w nim Pierce Brosnan, zaś partnerować będzie mu m.in. Halle Berry.


Zobacz również