Bonus pack do Unreal Tournament 2003

Drugie całkowicie darmowe rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych gier FPP, udostępniła firma Epic Games. Oficjalny Bonus Pack zawiera 10 map i trzy całkowicie nowe typy rozgrywki. Dodano także nowe dźwięki i kombosy. Najciekawiej przedstawiają się trzy nowe tryby rozgrywki:

Mutant

Gracz, który zdobędzie pierwszego fraga staje się Mutantem. Uzyskuje pełne uzbrojenie i amunicję. Jednak jego energia powoli topnieje i może być uzupełniana tylko poprzez zabicie innego gracza. Wszyscy gracze polują na mutanta, który stara się zdobyć jak najwięcej fragów.

Last Man Standing

Ten typ gry jest podobny do trybu z oryginalnej wersji gry. Gracze regenerują energię poprzez zabicie przeciwnika. Jeżeli gracz będzie unikał walki (zatrzyma się w jednym miejscu zbyt długo), zostanie uznany za „kampera” i jego lokalizacja zostanie ujawniona wsystkim zawodnikom.

Invasion

W tym trybie gracze starają się wspólnie przeciwstawić hordzie nadchodzących potworów (wiele z nich z pochodzi z oryginalnego Unreala). Gracze nie mogą się respawnować podczas oblężenia, ale dopóki choć jeden gracz żyje, wszyscy odrodzą się przed kolejnym atakiem.

Plik instalacyjny zajmuje 148 MB i można go pobrać z naszego FTP-a. Do poprawnego działania rozszerzenia wymagany jest patch v.2199

Więcej informacji: http://www.unrealtournament2003.com