Boogie na Wii oficjalnie. Czas potańczyć.

Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało Boogie, grę komputerową traktującą o tańcu. Najważniejsze, że produkt tworzony jest na platformę Nintedo Wii. Ci, którzy mieli już do czynienia z kontrolerem konsoli powinni wiedzieć co to oznacza - czeka nas naprawdę dobra zabawa!

Boogie na Wii oficjalnie. Czas potańczyć.

Boogie powstaje w jednym ze studiów EA, w Montrealu (autorzy SSX Blur i Army of Two). Projekt znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji. Już w tym roku powinna nastąpić jego premiera.

Tytuł pozwoli użytkownikom stworzyć swoją wirtualną postać i rozpocząć zabawę taneczną. Gracze będą tańczyć, śpiewać i występować w teledyskach. Oczywiście wszystko w oparciu o kontroler Wii, tak, że nie obejdzie się bez rzeczywistej zadyszki i potu.

Alian Tascan, wiceprezes i generalny Dyrektor EA w Montrealu mówi: "Podobnie jak muzyka, nasza gra przeznaczona jest dla graczy w każdym wieku. #Boogie jest kompletnym pakietem, dzięki któremu każdy może tańczyć i śpiewać, czując się we własnym domu jak na prawdziwej prywatce, scenie czy planie teledysku. Gwarantujemy, że dzięki Boogie poczujecie się jak uczestnicy konkursu Idol."

Czekamy na ostateczne efekty prac. Z pewnością będzie bardzo ciekawie.