Borderlands opóźnione

Take Two Interactive ogłosiło właśnie, że premiera najnowszej gry ze stajni Gearbox Software została opóźniona. Chodzi tu oczywiście o tytuł Borderlands.

Pierwotnie premiera gry Borderlands przewidziana była lato tego roku. Jednak jak się okazuje gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Tytuł na pewno nie ujrzy światła dziennego przed początkiem 2009 roku.

Borderlands opóźnione

Borderlands ma być typowym shooterem osadzonym w świecie science-fiction. Do tej pory gra została zaprezentowana na targach w Lipsku oraz na Spike's Video Game Awards. Niestety były to jedynie zapowiedzi, producent nie udostępnił jeszcze wtedy wersji grywalnej tego dzieła.

Zobacz również:

  • Najdroższe edycje kolekcjonerskie gier w historii
  • Gearbox Software i 2K Games tworzą ostatnią wspólną grę?

Wiadomo, że Borderlands ma być przełomowa. Tyle przynajmniej mówią o grze sami twórcy. Jako przykład podają, że podczas rozgrywki gracze będą mieli możliwość zapoznania się z ponad pół milionem rodzajów broni. Trzeba przyznać, że liczba ta brzmi naprawdę imponująco.

Przedstawiciel Take 2 stwierdził, że opóźnienie wynika po prostu z tego, że potrzeba jeszcze więcej czasu aby dopracować grę w stu procentach. No nic, graczom wypada jedynie cierpliwie czekać...