BoxOff Play - ewolucja w świecie gier

Wystartowały zapisy do wersji beta nowego projektu skierowanego dla graczy – BoxOff Play, który jako pierwszy na polskim rynku wprowadza zupełnie nowe podejście do rozrywki, którą są gry.

BoxOff Play to pierwszy na polskim rynku i jedyny w swoim rodzaju projekt w branży gier. W dniu dzisiejszym startują zapisy do zamkniętych testów wersji beta. Spośród wysłanych zgłoszeń wytypowane zostaną osoby, które jako pierwsze w Polsce będą mogły dowiedzieć się czym jest BoxOff Play oraz na czym polega "ewolucja w świecie gier". Wszyscy użytkownicy, którzy przyczynią się do rozwoju platformy zostaną nagrodzeni za swoje zaangażowanie.

„Techland i OXYCOM łącząc siły skorzystali z efektu synergii generowanego przez dwóch doświadczonych partnerów. Rynek nowych technologii, a w szczególności gier jestbardzo dynamiczny. Zmiany jakie na nim zachodzą są nieustannym wyzwaniem dla firm działających w tym sektorze. Cieszymy się, że nasz nowy projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce. Już niebawem będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów.” - tłumaczy Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Po wystartowaniu zamkniętej bety,ujawnione zostaną kolejne szczegóły dotyczące BoxOff Play. A oto, co wiemy na ten temat z oficjalnej notki:

BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej o zasięgu międzynarodowym. Marka jest autorskim rozwiązaniem firmy Techland, powstałym na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych. Znajduje się w stałej fazie rozwoju i udoskonaleń, które mają na celu uczynienie go jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjaznym. Platforma BoxOff dostępna jest pod adresem boxoffstore.pl.