BoxOff Play - ogromne zainteresowanie wersją beta

Firma Techland razem z OXYCOM, partnerem technologicznym, wystartowała w zeszłym tygodniu z wersją beta wyjątkowej platformy dla graczy PC – BoxOffPlay. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, liczba beta testerów została podwojona.

BoxOffPlay startuje jako pierwsza na polskim rynku platforma z nielimitowanym dostępem do gier. W zeszłym tygodniu ruszyławersja beta platformy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie zdecydowaliśmy się podwoić liczbę aktywnych uczestników BoxOff Play.

„Start wersji beta BoxOff Play przekroczył nasze oczekiwania. Okazało się, ze ilość osób zainteresowanych takim podejściem do grania jest tak ogromna, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby beta testerów. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu ewolucji w świecie gier.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Zobacz również:

  • Dying Light 2 - premiera, wymagania, nowości i zmiany [Aktualizacja 15.10.2021]
BoxOff Play - ogromne zainteresowanie wersją beta

Zapisani wcześniej użytkownicy mogą już w tym momencie testowaćBoxOffPlay na kilkunastu wyselekcjonowanych produktach. W dniu premiery pełnej wersji udostępnimy użytkownikom blisko 100 tytułów. Aktualnie wysyłane są kolejne zaproszenia. Pakiet aktywacyjny należy uruchomić w ciągu 48h od otrzymania powiadomienia. Użytkownicy, którzy wezmą aktywny udział w beta testach i przekażą nam swoją opinię o projekcie, zostaną nagrodzeni za zaangażowanie specjalnymi nagrodami - grami z oferty BoxOffStore.

„Decyzja o zwiększeniu liczby testerów nie jest dla nas żadnym problemem, gdyż kluczową cechą chmury, także w wydaniu OXYCOM, jest jej skalowalność. Dodatkowo pozytywnie zaskakuje nas ogromne zaangażowanie graczy, którzy nie ograniczają się do uruchomienia BoxOff Play, lecz eksplorują całe portfolio tytułów, chętnie dzieląc się z nami uwagami odnośnie funkcjonowania platformy." - mówi Tomasz Lemański - Dyrektor Techniki OXYCOM.

BoxOff Play zapewnia funkcjonalność dostarczania gier w technologii Cloudpaging® na komputer w postaci gotowej, działającej aplikacji, bez potrzeby przechodzenia przez pełen proces pobierania, instalacji i konfiguracji każdego tytułu. Dodatkowo wybrane portfolio gier w BoxOff Play oferowane jest na zasadzie optymalnej dla indywidualnego gracza pakietu gier na wybrany okres czasu.

Wersji beta BoxOff Play jest dostępna są pod linkiem:

https://boxoffstore.pl/pl/play/