Boynq Sound 2 Go

Wybierasz się w podróż, a głośniki twojego laptopa wydają dźwięk nie do zaakceptowania?

Wybierasz się w podróż, a głośniki twojego laptopa wydają dźwięk nie do zaakceptowania?

Boynq Sound 2 Go

Boynq Sound 2 Go

Boynq Sound 2 Go

Jest na to sposób. Producenci multimediów opracowują niewielkie, przenośne zestawy głośnikowe, które mogą pracować nie tylko z zasilaniem sieciowym, lecz także bateryjnym. Jednym z najnowszych modeli tego typu są Boynq Sound 2 Go. Kolumna ma modny biały kolor, a podczas podróży głośniki są chronione przed ewentualnym uszkodzeniem specjalnym pokrowcem. Odpina się go, chcąc posłuchać muzyki. Co istotne, nie jest konieczne podłączanie głośników do sieci energetycznej. Wystarczy podpiąć je kablem USB do komputera, a drugim złączem minijack do wyjścia słuchawkowego notebooka. Na froncie obudowy znajdziesz pokrętło głośności, będące jedno-cześnie wyłącznikiem sieciowym. Boczne, obrotowe panele obudowy pozwalają na ustawienie głośnika w pozycji, która najlepiej odpowiada słuchaczowi.

Dźwięk bez USB

Podsumowanie

Dobry głośnik dla tych, którzy w podróży nie chcą rozstawać się z przyzwoitym brzmieniem. Do plecaka nieco za ciężki,bo waży ponad 0,5 kg.

Jeżeli głośnika nie chcesz podłączać do laptopa, a np. do przenośnego odtwarzacza MP3, wystarczy zamiast zasilania USB zastosować cztery baterie AA, które pozwolą na pracę kolumny. Za reprodukcję dźwięku odpowiadają dwa 3-watowe głośniki szerokopasmowe. Ich skuteczność jest spora - bez istotnych zniekształceń brzmienia mogą zagrać na tyle głośno, że słychać je w sporym pomieszczeniu. Brzmienie trudno uznać za wyrafinowane, lecz w czasie weekendowej pracy na działce i w polu większości słuchaczy wystarczy. Po zakończeniu użytkowania kolumny kabel USB i minijack można schować we wnęce przeznaczonej na baterie. Pewną wadą urządzenia jest waga - 506 g bez baterii. Model ten można kupić również w wersji czarnej.

Moc wzmacniacza 2x3 W

Zasilanie bateryjne 4xAA

Zasilanie z USB tak

Współpraca z odtwarzaczem MP3 tak

Informacje Jett Studio

tel. 022 8129060,http://www.jettstudio.pl

Cena 117 zł