'Bramy Troi' – wkrótce pierwszy dodatek do 'Spartan'

Firma Slitherine Software, odpowiedzialna m.in. za powstanie takich gier jak 'Legion' i 'Chariots of War', ogłosiła, że pracuje już nad pierwszym oficjalnym dodatkiem do wydanej niedawno strategii 'Spartan'. Będzie on zatytułowany 'Gates of Troy'.

'Spartan' jest strategią turową, koncentrującą się przede wszystkim na budowaniu imperium, przy pomocy zabiegów dyplomatycznych, handlu, rozwoju różnych dziedzin naukowych i oczywiście wojny. Gra przenosi nas w czasy starożytne, w których zadaniem gracza jest zjednoczenie Greków pod jednym berłem i przeciwstawienie się zagrożeniu rosnącemu ze strony perskiego imperium.

Znajdujący się już w produkcji pierwszy oficjalny dodatek, przeznaczony do rozgrywek w trybie 'singleplayer' – 'Gates of Troy' - wprowadzi szereg nowych opcji i usprawnień do podstawowej wersji gry 'Spartan'. W dodatku znajdzie się m.in. 17 nowych bohaterów, 12 nowych jednostek i sześć historycznych scenariuszy. 'Gates of Troy' będzie można nabyć już przyszłym miesiącu, ale tylko za pośrednictwem internetowego sklepu wydawcy (który jeszcze nie został uruchomiony). Podstawowa wersja gry została wydana w Europie w marcu br. (w USA gra pojawiła się zaledwie kilka dni temu), a do naszego kraju zawita dzięki firmie Play w sierpniu br. i będzie kosztować 19,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1955&sys=gry

Więcej informacji:

http://www.slitherine.co.uk/Troy


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: