Brat Pabla Escobara wprowadza na rynek składany telefon - Escobar Fold 1

To nie żart- brat króla narkotyków wchodzi do branży mobilnej, a pierwszy składany telefon kosztuje 349 USD, czyli niecałe 1400 złotych!

Roberto Escobar, brat barona narkotykowego Pabla Escobara, chce stanąć do rywalizacji z Galaxy Fold i Huawei Mate X - Escobar Fold 1 trafia na rynek i o ile wymienione modele kosztują majątek, o tyle jego propozycja to mniej, niż pierwszy lepszy flagowiec. 349 dolarów to (po dzisiejszym kursie) dokładnie 1 349,92 zł, a w tej cenie jest także ochraniacz oraz przesyłka do odbiorcy. Każdy sprzedawany model jest odblokowany i można go używać z dowolną kartą SIM na całym świecie. Czy tkwi w tym jakiś haczyk? Jak twierdzi sam Escobar, niska cena była możliwa dzięki obcięciu kosztów związanych z pośrednikami i sieciami handlowymi. Oto reklama zapowiadająca ten model. Choć - po prawdzie - głównie pokazywane są w niej "Escobar Girls" (przy okazji - jedna z nich to rosyjska Miss Playboy 2017).

A jak prezentuje się w działaniu? Po rozłożeniu ma formę tableta o przekątnej ekranu 7,8". Wyświetlacz AMOLED pokazuje obraz w proporcjach 4:3 i rozdzielczości Full HD+

Specyfikacja techniczna Escobar Fold 1 prezentuje się tak:

  • procesor: ośmiordzeniowy Snapdragon 855, 2.8GHz
  • układ graficzny: Adreno 640
  • aparat: 16MP f/1.8 + 20MP f/1.8, OIS
  • RAM: 6/8GB LPDDR4X
  • pamięć: 128/512GB, możliwość powiększenia za pomocą kart microSD
  • bateria: 4,000mAh
  • łączność: dual-SIM, 4G LTE, Wi-Fi ac, USB-C
  • system operacyjny: Android 9.0

Brat Pabla Escobara wprowadza na rynek składany telefon - Escobar Fold 1

Roberto Escobar zarzeka się, że użytkownicy nie doświadczą problemów takich, jakie mieli przy Galaxy Fold. Zdradza także, że smartfon używa specjalnego plastiku, który bardzo ciężko uszkodzić. Ponadto twierdzi, że w odróżnieniu od smartfonów Apple i Samsunga, "które są całkowicie otwarte dla władz", Escobar Fold 1 jest w pełno bezpieczny i prywatny.

Jeśli chcesz zamówić telefon - możesz zrobić to na tej stronie.