Breed tylko w wersji angielskiej

Cenega Poland informuje, iż ze względu na techniczne problemy z lokalizacją gry Breed, ta gorąco oczekiwana pozycja FPP trafi do sklepów w oryginalnej, angielskiej wersji językowej - a nie, jak wcześniej zapowiadano, w polskiej.

Prace nad polską wersją gry, uznawanej przez specjalistów za potencjalnego pogromcę Halo, będą kontynuowane, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, Cenega Poland wyda grę już w najbliższym czasie w wersji oryginalnej z dodatkowym prezentem - płytą CD, na której znajdą się ciekawe materiały: najnowszy patch do gry, trailery, tapety, dema i inne niespodzianki.

Nasza redakcja dowiedziała się, że "lokalizatorzy" Cenegi borykają się z problemami związanymi z czcionkami wykorzystywanymi w grze – podobne problemy ma ponoć także francuski wydawca gry. Dowiedzieliśmy się również, że gdy tylko zostaną ukończone prace nad spolszczeniem gry, Cenega udostępni je prawdopodobnie w formie patcha, za darmo do pobrania. Nie wiemy jednak kiedy to nastąpi. Sama gra trafi do rąk polskich graczy prawdopodobnie 13 kwietnia br. w cenie 119,90 zł.

Przypomnę tylko, że Breed jest strzelaniną SF, w której przyjdzie nam walczyć z obcymi okupującymi Ziemię. Podczas dwudziestu dostępnych w grze misji naszym zadaniem będzie całkowite uwolnienie ludzkości od "kosmicznej plagi", która zniewoliła mieszkańców naszej planety.

Wersja demonstracyjna gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1689&sys=gry

Zwiastun filmowy:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1679&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=737

Strona oficjalna:

http://www.breedgame.de