Breed z dodatkami

Do sklepów w całej Polsce trafiła strzelanina FPP Breed. Gra została wydana w oryginalnej angielskiej wersji językowej z dodatkowym prezentem - płytą CD, na której znalazły się ciekawe materiały: najnowszy patch do gry, trailery, tapety, dema i inne niespodzianki.

Breed z dodatkami

Breed, agresywny gatunek obcych, atakuje znienacka jedną z odległych kolonii ziemskich w systemie Besalius - dowództwo sił ziemskich nie czeka i wysyła niemal wszystkie swoje oddziały do walki z Breed.

Po długiej i ciężkiej, ale jednak zwycięskiej wojnie, ostatni ze statków - Darwin, powraca na Ziemię, tylko po to, aby stanąć w obliczu najgorszego – oto niebieska planeta została w całości opanowana przez obcych. Klimat Ziemi poddany został sztucznemu ociepleniu aby dostosować go do warunków sprzyjających obcym. W rezultacie podwyższył się poziom wód i wielkie połacie lądu zostały zatopione.

Misja gracza będzie polegać na zniszczeniu wszystkich siedlisk Breed przy pomocy garstki ocalałych żołnierzy i ruchu oporu, który sam musi zorganizować. Breed kosztuje 119,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1689&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.breedgame.de/