Bridge Project już w sprzedaży!

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze polskiej wersji gry Bridge Project. To następca legendarnego Bridge Buildera.

Niesamowita grywalność, która przyciągnęła tysiące konstruktorów została rozbudowana o nowe opcje. Wykorzystaj dodatkowe materiały i zbuduj most z drewna, metalu czy kamienia. Poddaj Twoje wiszące, zwodzone czy klasyczne mosty nowym próbom i obserwuj spektakularne katastrofy. Nowe rodzaje testów sprawdzą wytrzymałość i Twoją pomysłowość. Realistyczne scenerie oraz tryby gry wnoszą wiele świeżości w klasyczny pomysł i stanowią dodatkowe wyzwania.

Bridge Project już w sprzedaży!

Bridge_Project_3D

Bridge Project zawiera unikalny edytor poziomów dzięki któremu zadziwisz znajomych i sprawdzisz się wśród społeczności fanów. Weź udział w licznych konkursach i porównaj swoje osiągnięcia w globalnym rankingu. Polska edycja gry przygotowana została na platformę PC oraz MAC. Dodatkowo, dla wszystkich fanów budowania przygotowaliśmy atrakcyjny bonus dostępny w obu wersjach, PC i MAC, na który składa się 7 bonusowych leveli, które rozbudowują grę i zapewniają jeszcze więcej zabawy. Dla wszystkich fanów oryginalnych wersji językowych i języków obcych mamy ciekawostkę - w pudełku otrzymamy, poza polską wersją także grę w wersji angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej i rosyjskiej.

Gra Bridge Project została wydana w polskiej wersji językowej, w bardzo atrakcyjnej cenie 49,90 PLN.