Bridge Project - testujemy [gameplay]

Bridge Project to pozycja, pozwalająca każdemu na wcielenie się w budowniczego mostów. I wierzcie mi - nie jest to łatwy kawałek chleba.

W tytule tym (wydanym po polsku przez IQ Publishing) mamy łatwe z pozoru zadanie - zbudować most, który wytrzyma testy obciążeniowe. Te testy to przejazd samochodów osobowych, autobusów, czołgów oraz przetrwanie potężnej wichury. Do dyspozycji gracza zostaja oddane takie materiały jak jezdnia, żelazo, metal, cięgna czy też liny nośne. Sednem zabawy jest takie ich połączenie, aby całość trzymała się razem mimo napięć i obciążeń. Jako że prawa fizyki sa nieubłagalne, musimy pamietać o każdym elemencie tworzonej konstrukcji. Jak wygląda to w praktyce, pokazuje to niniejszy gameplay, stworzony specjalnie na potrzeby tego artykułu.

Warto dodać, że w Bridge Project mamy cztery rodzaje terenu: wiejski, miejski, kaniony oraz zróżnicowane. Najbardziej efektownie prezentują się kaniony, gdzie budujemy mosty nad przepaściami. Jeszcze bardziej efektownie wyglądają katastrofy źle stworzonych mostów - zwłaszcza, jeśli most runie podczas przejazdu kolumny wozów. Co dość interesujące, to możliwość porównania kosztów naszego mostu w kosztami mostów innych graczy - oczywiście im mniej wydamy, tym lepiej.

Jeśli ten krótki tekst, jak i materiał wideo zachęciły Was do przetestowania gry, mam dobrą wieść - na naszych stronach znajduje się demo Bridge Project. Wystarczy kliknąć TUTAJ, aby do niego przejść. Kto chce spróbować sił jako architekt, nie powinien przepuścić takiej okazji!