Bridge Project - wkrótce będziemy budować mosty

Firma IQ Publishing ma przyjemność poinformować, iż została oficjalnym partnerem firmy Halycon Media GmbH, niemieckiego wydawcy gier komputerowych. W następstwie rozpoczętej współpracy plan wydawniczy IQ Publishing wzbogacił się o grę Bridge Project.

Bridge Project, następca legendarnego Bridge Buildera, to obowiązkowa pozycja dla fanów budowania! Nowoczesna grafika oraz realistyczna fizyka pozwalają na nowo odkryć przyjemność tworzenia! Niesamowita grywalność, która przyciągnęła tysiące konstruktorów została rozbudowana o nowe opcje. Wykorzystaj dodatkowe materiały i zbuduj most z drewna, metalu czy kamienia. Poddaj Twoje wiszące, zwodzone czy klasyczne mosty nowym próbom i obserwuj spektakularne katastrofy. Nowe rodzaje testów sprawdzą wytrzymałość i Twoją pomysłowość. Realistyczne scenerie oraz tryby gry wnoszą wiele świeżości w klasyczny pomysł i stanowią dodatkowe wyzwania.

Bridge Project - wkrótce będziemy budować mosty

Bridge Project

Bridge Project zawiera unikalny edytor poziomów dzięki któremu zadziwisz znajomych i sprawdzisz się wśród społeczności fanów. Weź udział w licznych konkursach i porównaj swoje osiągnięcia w globalnym rankingu. Polska edycja gry przygotowana została na platformę PC oraz MAC. Dodatkowo, dla wszystkich fanów budowania przygotowaliśmy atrakcyjny bonus dostępny w obu wersjach, PC i MAC, na który składa się 7 bonusowych leveli, które rozbudowują grę i zapewniają jeszcze więcej zabawy. Dla wszystkich fanów oryginalnych wersji językowych i języków obcych mamy ciekawostkę - w pudełku otrzymamy, poza polską wersją także grę w wersji angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej i rosyjskiej.

Bridge Project - wkrótce będziemy budować mosty

Bridge Project

Gra Bridge Project ukaże się w grudniu 2012 roku i zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w bardzo atrakcyjnej cenie 49,90 PLN.

CECHY GRY:

- buduj mosty na 55 poziomach m.in: miastach, wąwozach i polach

- wykorzystuj prawdziwe materiały budowlane, m.in. drewno, beton

- twój most prócz samochodów, pociągów i statków sprawdzą autobusy oraz czołgi

- rozbudowana fizyka zweryfikuje stabilność i wagę Twoich konstrukcji podczas kataklizmów pogodowych takich jak burze czy trzęsienia ziemi

- niezwykle efektowne wyburzania. Reguluj poziom rozgrywki w trybie normalnym lub trudnym

- edytor poziomów - twórz swoje własne wyzwania i dziel się nimi z innymi graczami

- porównaj swoje wyniki w rankingach

- bierz udział w konkursach i poprawiaj swoje osiągnięcia.