Bridgertonowie - 2 sezon potwierdzony!

To już oficjalne - powstanie drugi sezon serialu "Bridgertonowie"! Kiedy premiera i czego możemy się spodziewać w kolejnej części produkcji Netflixa?

Netflix na wszystkich swoich mediach społecznościowych podał oficjalną informację, że "Bridgertonowie" doczekają się drugiego sezonu serialu!

Szlachetny Czytelniku

Nadszedł czas, aby odsłonić najnowszy sekret: "Bridgertonowie" oficjalnie powrócą w drugim sezonie. Mam nadzieję, że masz w zanadrzu przygotowaną ulubioną nalewkę, by uczcić tę rozkoszną okazję.

Wspaniała obsada Bridgertonów powróci na plan już wiosną tego roku. Mogę jedynie zdradzić, że ten sezon towarzyski zostanie zdominowany przez Lorda Anthony'ego Bridgertona. Uprzejmie donoszę, że będę Cię informować o wszelkich skandalach związanych z jego życiem uczuciowym.

Jeśli jednak myślisz, drogi Czytelniku, że ulegnę Twoim namowom, aby zdradzić więcej szczegółów, muszę Cię rozczarować. Ale pamiętaj, cierpliwość jest cnotą.

Z poważaniem

Lady Whistledown

Bridgertonowie

List ten potwierdza spekulacje, że kolejny sezon "Bridgertonów" będzie czerpał inspirację z drugiej części cyklu powieści o tym samym tytule pióra Julii Quinn. Fabuła więc będzie opierać się na Anthonym Bridgertonie oraz Kate Sheffield, którzy prawdopodobnie staną się głównymi bohaterami.

Według plotek plany zdjęciowe mają zacząć się już wiosną tego roku. Jeżeli tak będzie to zależnie od różnych wypadkowych, drugiego sezonu będziemy mogli spodziewać się pod koniec roku 2021 lub na początku kolejnego.

Zobacz również: Jakie filmy i seriale kryminalne warto obejrzeć na Netflixie?