BringBackAlice – kiedy nowe odcinki na HBO Max? Harmonogram premier

Zainteresował Was nowy polski serial stworzony przez HBO Max? Zajrzyjcie do naszego harmonogramu i przekonajcie się, kiedy w serwisie pojawią się nowe odcinki "BringBackAlice".

fot. HBO Max

BringBackAlice to najnowsza i co warto podkreślić, polska produkcja HBO Max. Główną bohaterką serialu jest Alicja (Helena Englert), nastoletnia influencerka z Trójmiasta. Idylliczne życie wypełnione sławą i imprezami przerywa tragiczne wydarzenie: pewnej nocy Alicja znika w tajemniczych okolicznościach. Gdy odnajduje się rok później, cierpi na amnezję i PTSD, nie jest w stanie zrekonstruować wydarzeń ostatnich miesięcy. Choć przyjaciele pozornie cieszą się z jej powrotu, Ala zaczyna podejrzewać, że mają oni coś wspólnego z jej zaginięciem. Postanawia samodzielnie znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania.

Tej samej nocy, której zaginęła influencerka, zniknęła też inna dziewczyna, Weronika. Jej brat, Tomek (Sebastian Dela), sądzi, że obie sprawy są powiązane i za wszelką cenę usiłuje uzyskać od Alicji pomoc w rozwiązaniu zagadki. By dotrzeć do nastolatki, nawiązuje kontakt z jej przyjaciółką, Paulą (Mila Jankowska).

Zobacz również:

BringBackAlice liczy 6 odcinków, a w serwisie HBO Max zadebiutuje w piątek, 14 kwietnia 2023 roku.

BringBackAlice – odcinki 1. i 2. już na HBO Max (14.04.2023)

Alicja wraz z chłopakiem i przyjaciółmi wybiera się na sekretną imprezę, podczas której znika bez śladu. Rok później nastolatka zostaje odnaleziona, gdy błąka się przy autostradzie. Jak się okazuje, nie pamięta wydarzeń ostatnich miesięcy. Choć znajomi cieszą się z powrotu dziewczyny, zaczynają obawiać się, że na jaw wyjdą ich sekrety. Tomek, diler z Trójmiasta, poszukuje swojej siostry, Weroniki, która zaginęła tej samej nocy, co Alicja.

BringBackAlice – kiedy nowe odcinki na HBO Max? Harmonogram premier

fot. HBO Max

BringBackAlice – odcinek 3. już na HBO Max (21.04.2023)

Alicja wraca do szkoły i zaskakuje przyjaciół wizerunkową metamorfozę. Monika boi się powiedzieć przyjaciółce o swoim związku z Michałem. Paula zaprasza Tomka na kolację ze swoją rodziną, na której jest również obecna Alicja.

BringBackAlice – odcinek 4. już na HBO Max (28.04.2023)

Michał wychodzi z aresztu, ale musi pójść na układ z policją. Alicja próbuje dowiedzieć się, co wydarzyło się w noc jej zaginięcia i coraz bardziej manipuluje znajomymi, wywołując chaos w ich grupie. W reakcji na nagrany z Tomkiem filmik zgłasza się osoba, która twierdzi, że widziała Weronikę.

BringBackAlice – kiedy nowe odcinki na HBO Max? Harmonogram premier

fot. HBO Max

BringBackAlice – odcinek 5. już na HBO Max (05.05.2023)

Alicja postanawia zabrać przyjaciół do klubu, w którym imprezowali w noc jej zaginięcia. Ma nadzieję, że znajomi wreszcie wyznają prawdę o feralnych wydarzeniach. Tymczasem Patryk ma coraz większe kłopoty w związku ze swoją dilerską działalnością. Tomek odkrywa, że Alicja nie mówi mu całej prawdy.

BringBackAlice – odcinek 6. już na HBO Max (12.05.2023)

Itaka organizuje wydarzenie charytatywne, na którym pojawia się Alicja i jej znajomi. Dziewczyna ma dla wszystkich pewną niespodziankę. Jednocześnie przypomina sobie coraz więcej wydarzeń sprzed roku i powoli zaczyna odkrywać prawdę o tym, co zrobili jej przyjaciele.

Zobacz także: Cierpienia bananowej młodzieży. Recenzja BringBackAlice od HBO Max


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: