BringBackAlice – kiedy premiera 6. odcinka serialu HBO Max? Nadchodzi finał sezonu!

Sytuacja bohaterów "BringBackAlice" komplikuje się coraz bardziej. Jednocześnie wydaje się, że nastoletnia influencerka jest coraz bliżej odkrycia prawdy o swoim zaginięciu. Czy się jej to uda? Przekonajcie się, kiedy premierę mieć będzie 6. odcinek serialu HBO Max.

fot. HBO Max

Z odcinka na odcinek wydarzenia w BringBackAlice staja się coraz bardziej dramatyczne. W 5. odcinku Alicja postanowiła zabrać znajomych do klubu, w którym bawiła się w noc przed zaginięciem. We flashbackach zobaczyła swoich przyjaciół imprezujących wraz z Weroniką, czyli zaginioną siostrą Tomka. Chłopak dowiedział się zresztą, że Alicja ukrywa przed nim informacje o Farmie Flis i postanowił odwiedzić to tajemnicze miejsce. W zapuszczonym gospodarstwie nie znalazł jednak nikogo.

Tymczasem w poważne kłopoty wpadł Patryk. Nie dość, że Michał doniósł na niego policji, to w dodatku nastolatek stracił pieniądze na studia i opłacenie dostawcy narkotyków. W finale odcinka wyrzucony przez rodziców z domu i dręczony wyrzutami sumienia chłopak próbował popełnić samobójstwo.

Zobacz również:

  • BringBackAlice – kiedy nowe odcinki na HBO Max? Harmonogram premier
  • BringBackAlice – kiedy premiera 5. odcinka serialu HBO Max?
  • HBO Max – premiery i nowości lipca 2023. Co warto obejrzeć?

BringBackAlice, odcinek 6. – kiedy premiera?

Odcinek 6. serialu o nastoletniej influencerce na HBO Max pojawi się w piątek, 12 maja 2023 roku. Będzie to ostatni odcinek sezonu. Być może dowiemy się w nim, co dokładnie wydarzyło się w noc zaginięcia Alicji. Z pewnością przekonamy się także, jaki los spotkał Janka, który w finale 5. odcinka zjechał samochodem z mostu.

BringBackAlice – 6. odcinek już na HBO Max (05.05.2023)

Zgodnie z harmonogramem dziś na HBO Max pojawił się 6. odcinek BringBackAlice. Jest to jednocześnie finał sezonu, tak więc wygląda na to, że widzowie wreszcie poznają rozwiązanie zagadki zniknięcia Alicji Stec i dowiedzą się, co stało się z siostrą Tomka, Weroniką. Czy influencerka naprawdę straciła pamięć? Co zrobili jej znajomi feralnej nocy? I co wydarzyło się na Farmie Flis?

Zobacz także: Cierpienia bananowej młodzieży. Recenzja BringBackAlice od HBO Max


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: