Broken Sword The Sleeping Dragon

Starożytne świątynie w Kongo i Egipcie łączy z paryskim teatrem mroczna tajemnica: smok!

Starożytne świątynie w Kongo i Egipcie łączy z paryskim teatrem mroczna tajemnica: smok!

Dwa trupy i rozbity samolot na dzień dobry! A to dopiero przygrywka. Tropiąc złoczyńców i ratując przyjaciół z opresji, poznajesz działanie niezwykłej maszyny i równie niebanalną intrygę. Spotykasz wróżkę, egipskie bóstwa, a nawet smoka. Bezwzględny gangster Susarro, seksowna Petra zbrojna w pistolet i tajemniczy mnich są potężnymi przeciwnikami.

Autorzy scenariusza czerpią pełną garścią motywy z najbardziej znanych filmów, gier i legend. Indiana Jones, Mumia i legenda arturiańska to tylko niektóre z nich.

Trzeci wymiar zagadek

Broken Sword The Sleeping Dragon

Gra jest pełna zagadek, pułapek i łamigłówek. Bohaterowie, prócz chodzenia, biegania i skradania się, mogą też skakać, wspinać się i przemieszczać, wisząc na rękach.

W grze jest wszystko, czego potrzeba dobrej przygodówce: pasjonujący scenariusz pełen zaskoczeń, wspaniała grafika 3D, świetne projekty scenerii i wiele logicznych zagadek. Dodano także elementy zręcznościowe, które podnoszą poziom napięcia. Wśród innych produkcji z tego gatunku Broken Sword wyróżnia też prowadzenie na zmianę dwóch postaci.

Bohaterem gry jest młody, odważny Amerykanin George i paryżanka Nico, jego partnerka. Wielu graczy zdążyło ich już poznać w poprzednich dwóch częściach Broken Sworda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć znajomość od The Sleeping Dragon. Najnowszy epizod z burzliwego życia dociekliwej pary obfituje w egzotyczne podróże do miejsc rozsianych aż w pięciu punktach naszego globu i we wstrząsające wydarzenia.

Tak dobrej gry przygodowej nie sposób zignorować, a po przejściu - zapomnieć!

Wydawca w Polsce Lincomp EMPiK Multimedia

Informacjehttp://www.lem.com.pl

Wymagania sprzętowe CPU 750 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 3D 64 MB

Cena 129 zł

Najniższa cena 108 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 4/5