Brother wprowadza nową linię drukarek InkBenefit Plus

Producent drukarek zaktualizował swoje portfolio o nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z systemem wbudowanych pojemników do napełniania tuszem.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus

Urządzenie wielofunkcyjne Brother InkBenefit Plus DCP-T520W

Nowa linia drukarek InkBenefit Plus składa się z siedmiu urządzeń, które charakteryzują się wysoką prędkością druku zbliżoną do domowych kolorowych urządzeń laserowych.

Firma wprowadza modele kompaktowe DCP-T220, DCP-T420W i DCP-T425W oraz większe, posiadające wyświetlacz DCP-T520W i DCP-T525W. W najwyższych modelach DCP-T720DW i MFC-T920DW możemy spodziewać się znacznie mniejszego czasu oczekiwania na kolorowe wydruki oraz wygenerowania prawie 16,5 obrazów na minutę.

Urządzenia z tej serii posiadają łatwy w obsłudze system zbiorników z atramentem o wysokiej wydajności. Zostały również wyposażone w cztery butelki atramentowe o dużej pojemności, przy czym kolejno MFC-T920DW, DCP-T720DW, DCP-T525W i DCP-T520W posiadają dodatkowe opakowanie czarnego atramentu pozwalające na wydrukowanie nawet do 15 000 stron.

Cała seria posiada zamkniętą kasetę na papier mieszczącą do 150 arkuszy oraz dodatkowy podajnik na papier innego formatu lub typu. W MFC-T920DW jest to podajnik wielofunkcyjny na 80 arkuszy, pozostałe modele są wyposażone w podajnik ręczny na 1 arkusz.

System zbiorników Brother InkBenefit Plus

System zbiorników Brother InkBenefit Plus

Nowe urządzenia atramentowe oferują szereg funkcji i rozwiązań, między innymi, brak konieczności podłączenia urządzenia kablem. Łączność bezprzewodowa w najnowszej serii InkBenefit Plus ułatwia dostęp do urządzenia innym użytkownikom, pozwala także na bezpośredni druk z telefonu komórkowego lub tabletu – dzięki temu drukowanie jest o wiele prostsze.

Wszystkie urządzenia umożliwiają druk za pomocą rozwiązania Email Print, dzięki któremu użytkownik może wysyłać wydruki do urządzenia, nie będąc w tej samej sieci bezprzewodowej. Wybrane modele są kompatybilne z technologią Apple AirPrint lub autorskim rozwiązaniem Brother Web Connect, który umożliwia druk plików z chmury.

Jeśli szukasz drukarki dla siebie, sprawdź również nasz ranking drukarek fotograficznych do zdjęć.