Brothers in Arms: Road to Hill 30 - lokalizacja w toku

Firma Cenega Poland poinformowała, że rozpoczęła się lokalizacja gry Brothers in Arms: Road to Hill 30. Tytuł będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: w pudełku znajdzie się oryginalna wersja Brothers in Arms z angielskimi podkładami dźwiękowymi oraz specjalna nakładka całkowicie spolszczającą grę.

Brothers in Arms: Road to Hill 30 to strzelanka, w której gracz wcieli się w postać sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101. dywizji spadochronowej i będzie musiał walczyć podczas inwazji na Normandię i przełamać opór zaciekle broniących się żołnierzy III Rzeszy. Gracz będzie mógł wydawać rozkazy swoim kompanom, poznawać pomiędzy walkami nowych przyjaciół, którzy być może pomogą w zmaganiach z Niemcami, itp. Głównymi atutami gry będą, wedle zapowiedzi producenta, niepowtarzalna grafika, autentyczność wydarzeń oraz doskonała ścieżka dźwiękowa. W Brothers in Arms: Road to Hill 30 dostępny będzie tryb rozgrywki wieloosobowej.

Więcej informacji na temat Brothers in Arms: Road to Hill 30, można znaleźć na stronie producenta gry, firmy Ceneda Poland. Gra będzie kosztować 99,90 zł.


Zobacz również