Brothers in Arms - nowe szczegóły polskiej edycji

Firma Cenega Poland poinformowała, że w przygotowywanej właśnie polskiej wersji "Brothers in Arms: Road to Hill 30", usłyszymy Jarosława Łukomskiego - lektora znanego między innymi z serialu "Kompania braci". {{c:red}}Wydawca udostępnił również pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji oraz zdradził, że gra będzie dostępna aż w trzech wersjach językowych.{{c_end}}

"Brothers in Arms" to oparta na faktach gra akcji, przedstawiająca przygody sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101 dywizji spadochronowej podczas zrzutu, poprzedzającego główny atak na Normandię. Szczególny nacisk w grze położono na elementy taktyczne - sierżantowi Bakerowi, w którego się wcielamy, od pierwszych chwili towarzyszą bowiem podwładni, którymi musi mądrze dowodzić (maksymalnie pod nasza komendą znajdzie się 9 żołnierzy). Co ciekawe, w "Brothers in Arms" wprowadzono również elementy RPG, które pozwalają rozwijać szczególne umiejętności towarzyszących nam wiarusów.

"Brothers in Arms: Road to Hill 30" zostanie wydana 15 kwietnia w pełnej polskiej wersji językowej (włącznie z nagraniami głosów postaci). Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom graczy, firma zdecydowała się na udostępnienie jej w dwóch wersjach językowych do wyboru - w pudełku z grą znajdować się będzie oryginalna, angielska wersja oraz dodatkowa nakładka, polonizująca grę. Cena "Brothers in Arms: Road to Hill 30" została ustalona na 99,90 zł.

Więcej Informacji o grze

Aktualizacja: 05 kwietnia 2005 09:28

3 w jednym, czyli nowe opcje językowe "Brothers in Arms"

"Brothers in Arms: Road to Hill 30" w Polsce będzie dostępna w trzech opcjach językowych do wyboru. W pudełku z grą, poza oryginalną angielską wersją językową znajdzie się, bowiem dodatkowa płyta, zawierająca nakładkę polonizacyjną w wersji z napisami oraz nakładkę polonizacyjną w wersji z napisami i dźwiękami. Obie wersje będą miały zaimplementowany patch 1.02. Tylko od indywidualnych preferencji każdego gracza zależy więc, na jaką wersję językową się zdecyduje - angielską, polską kinową (z napisami), czy pełną polską (z napisami i kwestiami mówionymi).

Poza nakładkami polonizacyjnymi na dodatkowej płycie znajdzie się też patch 1.02 do wersji angielskiej oraz zbiór tapet i wygaszaczy ekranu z motywami z gry.

Aktualizacja: 04 kwietnia 2005 09:13

"Brothers in Arms" - pakiet przedpremierowy i próbki dźwiękowe z polskiej edycji gry

W sklepach sieci Empik dostępny jest już specjalny, pakiet przedpremierowy "Brothers in Arms: Road to Hill 30". W promującym grę zestawie znajdziemy m.in. szczegółowe informacje na temat gry, ekskluzywny film z polskim lektorem przedstawiający etapy tworzenia polskiej wersji językowej "Brothers in Arms" oraz galerię zrzutów ekranowych, tapet i animacji. Kupno zestawu przedpremierowego uprawnia do wzięcia udziału w w konkursie związanym z grą, w którym wśród wielu nagród można znaleźć joysticki, myszki, klawiatury, pady, słuchawki, figurki oraz komputer z procesorem Intel Pentium IV. Ponadto każdy posiadacz pakietu przedpremierowego, w chwili zakupu oryginalnej wersji "Brothers in Arms: Road to Hill 30" w salonie Empik, będzie mógł odebrać czapeczkę z logo gry!

Wydawca udostępnił także pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej edycji gry. Plik z samplami, można pobrać już z naszego serwera FTP.

Pliki do pobrania:

Brothers in Arms sample PL

Brothers in Arms Trailer

Więcej informacji:

Oficjalna strona gryPolska strona gry


Zobacz również