Brothers in Arms - polska wersja gotowa!

Zakończono właśnie prace nad polską wersją "Brothers in Arms: Road to Hill 30. Gra ruszyła do tłoczni, co oznacza, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, "Brothers in Arms" trafi do sklepów na terenie całego kraju 15 kwietnia.

"Brothers in Arms" to oparta na faktach gra akcji, przedstawiająca przygody sierżanta Bakera z Amerykańskiej 101 dywizji spadochronowej podczas zrzutu, poprzedzającego główny atak na Normandię. Szczególny nacisk w grze położono na elementy taktyczne - sierżantowi Bakerowi, w którego się wcielamy, od pierwszych chwili towarzyszą bowiem podwładni, którymi musi mądrze dowodzić (maksymalnie pod nasza komendą znajdzie się 9 żołnierzy). Co ciekawe, w "Brothers in Arms" wprowadzono również elementy RPG, które pozwalają rozwijać szczególne umiejętności towarzyszących nam wiarusów.

Brothers in Arms: Road to Hill 30" w Polsce będzie dostępna w trzech opcjach językowych do wyboru. W pudełku z grą, poza oryginalną angielską wersją językową znajdzie się, bowiem dodatkowa płyta, zawierająca nakładkę polonizacyjną w wersji z napisami oraz nakładkę polonizacyjną w wersji z napisami i dźwiękami. Obie wersje będą miały zaimplementowany patch 1.02. Tylko od indywidualnych preferencji każdego gracza zależy więc, na jaką wersję językową się zdecyduje - angielską, polską kinową (z napisami), czy pełną polską (z napisami i kwestiami mówionymi).

Poza nakładkami polonizacyjnymi na dodatkowej płycie znajdzie się też patch 1.02 do wersji angielskiej, obszerna instrukcja i oraz zbiór tapet i wygaszaczy ekranu z motywami z gry. Cenę gry ustalono na 99,00zł.

Pliki do pobrania:

Brothers in Arms sample PL

Brothers in Arms Trailer

Więcej informacji:

Oficjalna strona gryPolska strona gry


Zobacz również