Brothers in Arms - premierowe łatanie!

Dziś do polskich sklepów trafiła osadzona w realiach II wojny światowej strzelanina taktyczna pt. "Brothers in Arms: Road to Hill 30". Jednocześnie na serwerach wydawcy pojawiła się kolejna aktualizacja gry, którą po instalacji zakupionej wersji powinno się zainstalować. Patch można już znaleźć na naszym serwerze FTP.

W pudełku z grą znajdziecie oryginalną wersję językową gry (v. 1.01) oraz dodatkową płytę z patchem w wersji 1.02 i nakładkę polonizującą.Osoby, które kupią grę i będą chciały zainstalować ją w wersji polskiej, będą musiały wykonać, co najmniej, dwa kroki. Pierwszym z nich będzie instalacja oryginalnej wersji gry, a drugim nakładki z wersją polską. Pojawienie się nowej aktualizacji zmusza graczy do kolejnych czynności instalacyjnych - pobrania i instalacji patcha 1.03 w wersji polskiej. Trochę to skomplikowane.

Obok mniej istotnych poprawek (dodano m.in. nową funkcjonalność umożliwiającą wykonanie zrzutów ekranowych za pomocą klawisz F9), łata zawiera też takie, które znacznie poprawiają stabilność gry. Aktualizacje zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej można pobrać z naszego serwera FTP. Więcej informacj o grze we wcześniejszych aktualnościach.

Pliki do pobrania:

Brothers in Arms: Road to Hill 30 Patch 1.03 PL

Brothers in Arms: Road to Hill 30 Patch 1.03 ENG


Zobacz również