Bruce Willis i Billy Bob Thornton jako Kane and Lynch?

Wygląda na to, że moda na tworzenie filmów na podstawie gier komputerowych zagości w Hollywood na dobre. Teraz przy okazji premiery gry Kane & Lynch: Dead Men pojawia się wiele plotek odnośnie produkcji wzorowanej na tym tytule.

Serwis internetowy "The Times Online" podał, że jest już dwóch kandydatów do roli głównych bohaterów. Nieoficjalnie mówi się, że miałyby to być dwie wielkie gwiazdy Hollywood: Bruce Willis oraz Billy Bob Thornton.

Sami oceńcie czy akurat ci dwaj aktorzy pasują do roli "bezwzględnego rzezimieszka" oraz "psychopaty o medycznych zainteresowaniach". Naszym zdaniem aktorzy ci idealnie odegraliby swoje role.

Gdyby plotki okazały się prawdziwe, film Kane and Lynch miałby szanse stać się ogromnym przebojem kina wzorowanego na grach komputerowych, chyba największym od czasu gdy była żona Thorntona wcieliła się postać Larry Croft. Na marginesie byłaby to druga produkcja Eidos, która weszła na ekrany kin i zrobiła furorę.

Co do samej gry to oczekiwania polskich graczy już niedługo zostaną zaspokojone. Tytuł na PC pojawi się w naszych rodzimych sklepach już 7 grudnia. Europejska data premiery gry na PS3 oraz Xboxa 360 nastąpi jeszcze szybciej bo już 23 listopada.