Brutalna bijatyka na ESWC 2007

Do tegorocznej imprezy ESWC 2007 w Poznaniu pozostał niecały tydzień! Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę. Poznajemy więc kolejne szczegóły dotyczące imprezy. Ot, choćby fakt, że na targi zawita doskonała symulacja boksu Fight Night Round 3.

Brutalna bijatyka na ESWC 2007

Trzecia odsłona serii Fight Night Round pozwala graczom zmierzyć się z takimi sławami boksu jak Muhammad Ali czy Oscar De La Hoya. Będziecie też mogli wziąć udział w historycznych pojedynkach np. Gatti vs. Ward, Barrera vs. Morale lub Ali vs. Frazier.

Do gry wprowadzono szereg nowych ciosów, uderzeń nokautujących, ogłuszających, czy też combosów. Dostępne jest także ponad 700 kombinacji ofensywnych, defensywnych, oraz związanych z poruszaniem się po ringu. Dzięki temu, gracz w pełni może realizować wymyśloną przez siebie taktykę.

Ciekawym dodatkiem jest też możliwość budowania swojego wizerunku przed pojedynkiem, np. wyzywając przeciwnika podczas konferencji prasowej czy wszczynając bójkę.

Jeżeli jesteście ciekawi jak Fight Night Round 3 prezentuje się w rzeczywistości, musicie dostać się do Poznania na targi ESWC 2007. EA przygotuje dla Was kilka stanowisk konsoli Xbox 360, na których będziecie mogli sprawdzić się w akcji.

Wszelkie informacje o imprezie znajdziecie w naszym specjalnym dziale ESWC 2007. Zapraszamy!