Brytyjska Columbia

Plany brytyjskiego oddziału Columbii wyprzedzają polski oddział. Mamy jednak miłe wiadomości, już wkrótce bowiem Polacy i Anglicy dostaną w swoje ręce filmy "Mumia powraca" i "Final Fantasy: The Spirits Within".

Angielski oddział Columbii zapowiedział na 1 grudnia wydanie dwupłytowej edycji DVD z filmem "Mumia powraca" nagranym w formacie obrazu 2,35:1 z transferem anamorficznym i sześciokanałowym dźwiękiem. W dodatkach znajdą się komentarze twórców, teledysk "Forever May Not Be Long Enough", informacje o efektach specjalnych, noty produkcyjne, filmografie i pięć krótkich form filmowych: Interview with The Rock, Spotlight on Location, The Scorpion King, Egyptology 2001, The Chamber of Doom.

Drugim pod względem atrakcyjności tytułem jest "Final Fantasy: The Spirits Within", zapowiedziany na 14 stycznia. Obraz zostanie zapisany w proporcjach 1,85:1 z transferem anamorficznym i Dolby Digital 5.1. W dodatkach znajdą się dwa komentarze, 21 krótkich form filmowych, interaktywny dokument, a także warsztaty 3D i wiele innych atrakcji.

W Polsce oba te dyski pojawią się z ok. dwutygodniowym opóźnieniem w stosunku do Wielkiej Brytanii. "Mumia powraca" ma mieć aż cztery różne edycje - jednopłytową, dwupłytową, czteropłytową i edycję specjalną. Prawdopodobnie zagoszczą w Polsce 14 stycznia. "Final Fantasy: The Spirits Within" natomiast jest wstępnie planowany na luty.


Zobacz również