Brzydkie Książątko czyli...

...Doskonała propozycja na świąteczny prezent dla dziecka. "Brzydkie Książątko. Baśniowe przygody Hansa Christiana Andersena" trafi na półki sklepowe już w grudniu tego roku. Tytuł doskonale łączy w sobie elementy klasycznej przygodówki i gry akcji. Posiada również walory edukacyjne.

Brzydkie Książątko czyli...
Pozycja z pewnością przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Stanowi świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą by ich pociechy spędzały czas przed monitorem na dokonywaniu kolejnych "makabrycznych" morderstw.

Tytuł pozwala użytkownikowi wcielić się w rolę czternastoletniego H.C. Andersena, który przybywa do Kopenhagi, by zrealizować swe marzenie wstąpienia do Królewskiego Teatru i zostania słynnym aktorem. Kiedy tylko bohater przekroczy bramy miasta, zostanie wplątany w fantastyczną przygodę z porwaną księżniczką i złym Panem Mroku w rolach głównych.

Aby uratować księżniczkę i okryć się wieczną chwałą, gracz musi pokonać długą, pełną zagadek i labiryntów, drogę.

Brzydkie Książątko czyli...
Nie zabraknie nawiązań do dzieł wielkiego mistrza. Programiści z duńskiego studia świetnie połączyli fakty i własne pomysły - w efekcie tworząc niezwykle ciekawą przygodę.

Brzydkie Książątko. Baśniowe przygody Hansa Christiana Andersena zostanie wydana w polskiej wersji językowej i przystępnej cenie 79,90 PLN. Więcej informacji pod tym adresem.